






5 970 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОІ ДИТЯЧОЇ ЗЛАТА GERBOR
Шафа для одягу SZF2D1S Злата - елемент модульної системи Злата від фабрики Gerbor-холдинг. Дводверна шафа має всередині перекладину для вішалок та полицю, в нижній частині шафи розташовані дві шухляди.
Дитяча Злата - оригінальні меблі для кімнати дитини або підлітка. Характеризується стильним дизайном, ефектним поєднанням білого глянцю фасадів з виразним дубовим відтінком корпусів і оригінальними ручками, інтегрованими в край фасаду. Вдале поєднання відтінків Дуб тахо та Німфея альба зробить кімнату затишною, а фасади білого кольору візуально розширять простір. Елементи модульної кімнати виконано з високоякісної ламінованої ДСП з використанням якісної фурнітури. Використовуються роликові напрямні.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб тахо/Нимфея альба |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Полки для белья | 1 |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 1950 мм |
| Глубина шкафа | 560 мм |
| Ширина шкафа | 900 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Задняя стенка | ДВП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |