





2 600 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОІ ДИТЯЧОЇ ЗЛАТА GERBOR
Лiжко комплектується металевим каркасом з ламелями.
Матрац в комплект не входить, купується окремо.
Ліжко односпальне Злата - елемент модульної системи Злата від фабрики Gerbor-холдинг. Виразне деревне забарвлення надає виробу особливого стилю. На цьому ліжку сон буде спокійним і міцним, а вранці буде переповнювати відчуття бадьорості і легкості.
Ліжко оснащене ортопедичним каркасом під матрац - ламелями. Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Дитяча Злата - оригінальні меблі для кімнати дитини або підлітка. Характеризується стильним дизайном, ефектним поєднанням білого глянцю фасадів з виразним дубовим відтінком корпусів і оригінальними ручками, інтегрованими в край фасаду. Вдале поєднання відтінків Дуб тахо та Німфея альба зробить кімнату затишною, а фасади білого кольору візуально розширять простір. Елементи модульної кімнати виконано з високоякісної ламінованої ДСП з використанням якісної фурнітури. Використовуються роликові напрямні.
Габаритні розміри:
Розмір спального місця: 90х200 см
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размер спального места | 90х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб тахо/Нимфея альба |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 80.5 см |
| Длина кровати | 204.5 см |
| Ширина кровати | 95 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |