




33 540 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТЕРЕЗА СВІТ МЕБЛІВ
Модульна система Тереза представлена компанією Світ Меблів - стильний та сучасний набір меблів для Вашої кімнати. Елегантні та сучасні меблі стануть головною окрасою як маленької квартири, так і великого будинку. Завдяки сучасному кольоровому рішенню система вигідно вписується в будь-який інтер'єр та здатна стати родзинкою Вашої кімнати.
Модульна система складається з наступних елементів:
Розміри стінки:
Корпус: ясень білий (ДСП).
Фасади: ясень білий (ДСП, художній друк).
Модель обладнанна висувними шухлядами на направляючих повного висування.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Ясень білий |
| Состав стенки | |
| Антресоль | Нет |
| Витрина | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 2132 мм |
| Глубина стенки | 541 мм |
| Длина (ширина) стенки | 5000 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |