



9 630 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ДИТЯЧОЇ КЕНТУКІ GERBOR
Стіл письмовий BIU1D1S Кентукі Gerbor - елемент модульної системи Кентукі від фабрики Gerbor-холдинг. Має одну висувну шухляду, відділення з полицею за дверцятами та висувну полицю для клавіатури.
Меблі Кентукі – це сучасне втілення класики. Витончені ручки на тлі білих фасадів з патиною, різьблені карнизи та ніжки створюють чудовий образ із вишуканим аристократизмом. Цей розкішний меблевий комплект привабить найвибагливішого покупця і не залишить байдужими шанувальників меблів з ексклюзивними деталями. Всі вироби виконані з високоякісних матеріалів: ламінованого ДСП з накладками МДФ, оснащені зручними телескопічними напрямними повного висування та фірмовими петлями. Завдяки білому відтінку "Білий альпійський" наповнить кімнату легкістю, світлом і чарівністю.
Меблі Кентукі - приклад ідеального поєднання чудової якості, витонченого дизайну та високої функціональності.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Да |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый альпийский |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 780 мм |
| Глубина | 740 мм |
| Длина | 1170 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 780 мм |
| Глубина столешницы | 740 мм |
| Длина столешницы | 1170 мм |
| Комплектация | |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП, МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество дверок | 1 |