





33 797 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ МАРІЯ СВІТ МЕБЛІВ
Модульні меблі Марія фабрики Світ Меблів - колекція для облаштування елегентной спальні.
Спальня Марія Світ Меблів - комплект меблів в спальню модульної системи Mariya Svit Mebliv від фабрики «Світ Меблів - Україна». Виготовляється в контрастному кольорі дуб борас/біле золото. Характеризується ефектним дизайном, строгими геометричними лініями і оригінальними вирізами замість ручок. Використовуються напрямні повного висування.
До складу спальні входять наступні елементи:
Корпус: дуб борас (ДСП).
Фасади: біле золото (МДФ).
Шафа 4Д всередині обладнана дзеркалом.
Ліжко комплектується каркасом "СМ".
Модель обладнана висувними шухлядами на направляючих повного висування.
Усі елементи можна придбати разом або окремо.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 6 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб борас |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Каркас кровати | ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 206.2 см |
| Ширина кровати | 164.2 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 97.5 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 177.6 см |
| Глубина шкафа | 58 см |
| Высота шкафа | 217 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глубина комода | 50 см |
| Высота комода | 86.5 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 45 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 46.5 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 88 см |
| Высота зеркала | 64 см |
| Комплектация кровати | |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |