

2 260 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ОФІС ЛАЙН GERBOR:
Стіл журнальний LAW 115 з ЛДСП Офіс Лайн Gerbor - це елемент модульної системи "Офіс Лайн" від виробника Gerbor. Стіл представлений в світлому відтінку Дуб Сонома.
Меблі Офіс-лайн Гербор - практична колекція від фабрики Gerbor-холдинг, призначена для офісних приміщень. Включає місткі стелажі, шафи, письмові столи декількох розмірів, які можуть бути об'єднані разом за допомогою кутової приставки. Світлий відтінок дуб Сонома, в якому виконані меблі Office-Line Gerbor, гармонує з пластиковими ручками і ніжками в кольорі «алюміній». Різноманітність елементів дозволяє обладнати робочі місця з максимальним комфортом.
Матерiал: ЛДСП.
Розмiри:
Колiр:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество дополнительных полок | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет | Дуб сонома |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Габаритные размеры столика | |
| Высота столика | 530 мм |
| Глубина столика | 600 мм |
| Длина столика | 1150 мм |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Регулировки столика | |
| Регулировка высоты столика | Нет |
| Регулировка размера столешницы | Нет |
| Трансформация столика в обеденный стол | Нет |