


2 680 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ОФІС ЛАЙН GERBOR:
Тумба під стіл KON 3S Офіс Лайн Gerbor - це елемент модульної системи "Офіс Лайн" від виробника Gerbor. Зроблений зі смаком, він освіжить інтер'єр і подарує гарний настрій при використанні. Колір виробу нагадує деревну текстуру. Матеріал корпусу - ДСП, фасаду - такий же. Якість меблевої атрибутики перевірено безліччю задоволених покупців.
Меблі Офіс-лайн Гербор - практична колекція від фабрики Gerbor-холдинг, призначена для офісних приміщень. Включає місткі стелажі, шафи, письмові столи декількох розмірів, які можуть бути об'єднані разом за допомогою кутової приставки. Світлий відтінок дуб Сонома, в якому виконані меблі Office-Line Gerbor, гармонує з пластиковими ручками і ніжками в кольорі «алюміній». Різноманітність елементів дозволяє обладнати робочі місця з максимальним комфортом.
Характеристики:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 56 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Ширина комода | 40 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |