





26 121,16 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ВІТАЛЬНІ ОРЕГОН GERBOR
Вітальня комплект Орегон дозволить Вам створити практичний та комфортний інтер'єр. Вдале поєднання кольорів, закруглені фасади, цікаві квадратні ручки створюють гармонійний образ, продуманий до кожної деталі. Корпус виготовлений з ламінованого ДСП, фасади виготовлені з МДФ, в оригінальному поєднанні Сосна арізонська з виразною текстурою контрастного Дуба больцано. Дверцята оснащені фірмовими петлями, шухляди – телескопічними напрямними.
Ви можете придбати меблі як комплектом, так і окремими модулями.
До складу вітальні входять наступні елементи:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Сосна Аризонская/Дуб Больцано |
| Состав стенки | |
| Антресоль | Нет |
| Витрина | 1 шт |
| Комод | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 1940 мм |
| Глубина стенки | 436 мм |
| Длина (ширина) стенки | 2815 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |