



43 696,12 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ КЕНТУКІ GERBOR
Спальня Кентукі – це сучасне втілення класики. Витончені ручки на тлі білих фасадів з патиною, різьблені карнизи та ніжки створюють чудовий образ із вишуканим аристократизмом. Цей розкішний меблевий комплект привабить найвибагливішого покупця і не залишить байдужими шанувальників меблів з ексклюзивними деталями. Всі вироби виконані з високоякісних матеріалів: ламінованого ДСП з накладками МДФ, оснащені зручними телескопічними напрямними повного висування та фірмовими петлями. Завдяки білому відтінку "Білий альпійський" наповнить кімнату легкістю, світлом і чарівністю.
Меблі Кентукі - приклад ідеального поєднання чудової якості, витонченого дизайну та високої функціональності.
Ліжко комплектується металевим каркасом з ламелями.
Ви можете придбати меблі як комплектом, так і окремими модулями.
До складу спальні входять наступні елементи:
Спальне місце - 160х200
Або - Ліжко двоспальне 180 (з каркасом, без матраца) - шир./вис./гл. – 209/39-101/189см.
Спальне місце - 180х200
Або - Ліжко двоспальне з шухлядами 180 (з каркасом та основою) - шир./вис./гл. – 208/39-101/189см.
Спальне місце - 180х200
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Количество предметов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип комплекта | модульный |
| Размер спального места | 160х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый альпийский |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 101 см |
| Длина кровати | 209 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина кровати | 169 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Высота тумбы | 47 см |
| Глубина тумбы | 41 см |
| Ширина тумбы | 54.5 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 225 см |
| Глубина шкафа | 61 см |
| Ширина шкафа | 159.5 см |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Изголовье кровати | МДФ |
| Каркас кровати | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ, ДСП |
| Комплектация кровати | |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Матрас | Нет |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Шкаф для одежды (распашной) | 5-ти дверный |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |