





25 426,73 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ГЕРМАН GERBOR
Прихожа Герман Gerbor - класична колекція від фабрики Gerbor-Україна в сучасному виконанні. Випускається в красивому кольорі дуб стірлінг. Характеризується масивними формами, строгими прямими лініями, металевими вставками і подовженими ручками сталевого кольору. Широкий асортимент функціональних елементів меблів German Gerbor дозволяє з комфортом облаштувати вітальню, спальню, кабінет і передпокій.
Загальні розміри:
Матеріал:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Количество предметов | 5 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб стирлинг |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Комод | 1 шт. |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2010 мм |
| Глубина | 560 мм |
| Длина | 2480 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ, ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 1100 |
| Глубина комода | 450 |
| Ширина комода | 700 |