

2 782 ₴
Стілець обідній Міранда виконаний з масиву дерева бук в поєднанні з м'якою оббивкою на сидінні. Колір оббивки і деревини створює вигідний контраст, завдяки якому виріб виглядає презентабельно і елегантно. Для спинки оббивка не передбачена. Замість цього вона декорована вертикальними плавно вигнутими дерев'яними прутами. Розміри стільця максимально зручні для сидячої на ньому людини. Елегантна конструкція доповнить сучасну вітальню чи домашню їдальню, стане центральним елементом інтер'єру.
Варіанти виконання: ваніль/Каппадокія 2602, білий/Каппадокія 2602.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркасу:
Білий Ваніль

Варіант оббивки:
Каппадокія 2602

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет обивки | Светло-серый |
| Колір каркаса | Білий |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 945 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |