









2 690 ₴
Стілець дерев'яний зі спинкою Таня з колекції Фенікс за рахунок лаконічності форм відмінно впишеться в будь-яку вітальню, їдальню або кухню. Витончений дизайн стільця виражений декоративними вирізами зверху спинки. Стілець має м'яке сидіння, стійкі дерев'яні ніжки. Корпус виконаний із натурального дерева - масиву бука. Родзинкою цього стільця є подовжена спинка з ромбоподібним ажурним візерунком. Сидіння та спинка з м'якою тканинною оббивкою Шалімар 2В. Модель виглядає неймовірно красиво та дорого.
Варіанти виконання: темний горіх/Шалімар 2В.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркасу:
Темний горіх
Варіант оббивки:
Шалімар 2В

Аляска беж
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Цвет каркаса | Орех |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Ткань | Разные |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 965 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |