








2 690 ₴
Стілець дерев'яний зі спинкою Таня з колекції Фенікс за рахунок лаконічності форм відмінно впишеться в будь-яку вітальню, їдальню або кухню. Витончений дизайн стільця виражений декоративними вирізами зверху спинки. Стілець має м'яке сидіння, стійкі дерев'яні ніжки. Корпус виконаний із натурального дерева - масиву бука. Родзинкою цього стільця є подовжена спинка з ромбоподібним ажурним візерунком. Сидіння та спинка з м'якою тканинною оббивкою Корсіка 2608. Модель виглядає неймовірно красиво та дорого.
Варіанти виконання: білий/Корсіка 2608.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркасу:
Білий
Варіант оббивки:
Корсіка 2608

Моррант 07 Лайт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 965 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Ткань | |
| Ткань | Разные |