






2 490 ₴
Стілець Юля з колекції Фенікс виконаний у класичному стилі з натурального дерева з декоративними вирізами у верхній частині спинки. Зручна висока ергономічна спинка забезпечує повноцінну підтримку спини, розслаблюючи м'язи і знімаючи втому. М'яке комфортне сидіння і спинка оббиті зносостійкою тканиною. Гармонійне поєднання відтінків, витончений дизайн та природні матеріали дозволили створити справді унікальний обідній стілець. Він ідеально впишеться в інтер'єр кухні, їдальні або вітальні. Стілець обідній Юля виготовлений з масиву натурального дерева бук.
Стілець Юлія - елегантний і комфортний. Стілець має м'яке сидіння, стійкі дерев'яні ніжки. Це відмінна якість та комфорт.
Варіанти виконання: темний горіх/Каппадокія 2613, темний горіх/Bari 56.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркасу:
Темний горіх

Варіанти оббивки:
Каппадокія 2613 Bari 56

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Цвет каркаса | Орех, Коричневый |
| Варіант оббивки | Каппадокія 2613 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 965 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |