

7 243 ₴
Вітальня Кубіка представлена компанією Світ Меблів - стильний та сучасний набір меблів для Вашої кімнати. Елегантні та сучасні меблі стануть головною окрасою як маленької квартири, так і великого будинку. Завдяки сучасному кольоровому рішенню система вигідно вписується в будь-який інтер'єр та здатна стати родзинкою Вашої кімнати.
Вітальня складається з наступних елементів:
Розміри стінки:
Корпус: білий, графіт (ДСП)
Фасад: білий лак, графіт (ДСП)
Модель обладнанна висувними шухлядами на направляючих повного висування.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Покрытие | Лак |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Графит |
| Состав стенки | |
| Антресоль | Нет |
| Навесная полка | 2 шт |
| Навесной шкафчик | 1 шт |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 1200 мм |
| Глубина стенки | 420 мм |
| Длина (ширина) стенки | 2760 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |