

7 196 ₴
Вітальня Лора представлена компанією Світ Меблів - стильний та сучасний набір меблів для Вашої кімнати. Елегантні та сучасні меблі стануть головною окрасою як маленької квартири, так і великого будинку. Завдяки сучасному кольоровому рішенню система вигідно вписується в будь-який інтер'єр та здатна стати родзинкою Вашої кімнати.
Вітальня складається з наступних елементів:
Розміри стінки:
Корпус: білий, дуб крафт золотий (ДСП)
Фасад: білий лак, дуб крафт золотий (ДСП)
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой, Белый |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Состав стенки | |
| Навесной шкафчик | 3 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Антресоль | Нет |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2400 мм |
| Глубина стенки | 450 мм |
| Высота стенки | 2024 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Фасады | ДСП |
| Корпус | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |