









2 490 ₴
Стілець Юля з твердою спинкою чудово впишеться в інтер'єр кухні. У середині конструкції спинки присутня вставка з красиво виконаним різьбленням.
Дерев'яний стілець від фабрики Мікс Меблі Юля зі зручними вирізами в спинці підійде практично під будь-який інтер'єр. Стілець має м'яке сидіння, стійкі дерев'яні ніжки. Каркас стільця Юля виконаний з масиву бука. Класичний дерев'яний стілець Юля стане хорошим доповненням для будь-якої їдальні або кімнати для гостей, кухні, або спальні.
Варіант виконання: темний горіх/Avilla 2/7, темний горіх/Каппадокія 2613.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркасу:
Темний горіх

Варіанти оббивки:
Avilla 2/7 Каппадокія 2602

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Цвет каркаса | Орех |
| Варіанти оббивки | Avilla 2/7 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 965 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |