




12 645 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ОЛЯ СВІТ МЕБЛІВ
Три кити, на якому тримаються ХОРОШІ кухні - це висока якість, функціональність і зручність. Додайте до цього ще й привабливий зовнішній вигляд! Вийде кухня Оля!
Мабуть, дана кухня - одна з найпопулярніших на українському ринку меблів для кухні. Чому? Численні покупці відзначають - вона дуже зручна, практична, володіє відмінними експлуатаційними характеристиками і зносостійкістю.
Кухня Оля продається комплектом або посекційно! Стільниці не входять у вартість комплекту!
Верхні секції (Д/В/Г), мм:
Нижні секції (Д/В/Г), мм:
Корпус ДСП: білий, дуб сонома, графіт, попелястий, дуб крафт золотий
Фасади МДФ: арабіка, елегантний сірий софт, інжир, лаванда софт, каталонський жовтий, м'ята супермат, світлий какао, темний хакі, східний сапфір, чорний софттач, білий, сірий софт, світло-сірий софттач, світло-сірий структура супермат, дерево Трансільванія, біле дерево, клен, блакитна лагуна, дуб сонома, дуб трюфель.
Модель комплектується царгою 2.4 під замовлення.
Елементи з висувними шухлядами, виготовляються в двох варіантах:
Можлива комплектація нижніх шухляд ніжкою регулюючою в кольорі (алюміній), замість царги 2.4 м.
Кольорові рішення стільниць (продаються окремо):
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного гарнитура | модульный |
| Форма кухонного гарнитура | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры кухонного гарнитура | |
| Высота верхнего уровня | 720 мм |
| Высота нижнего уровня | 816 мм |
| Глубина верхнего уровня | 320 мм |
| Глубина нижнего уровня | 460 мм |
| Длина верхнего уровня | 2000 мм |
| Длина нижнего уровня | 2000 мм |
| Дополнительные характеристики кухонного гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип мебельной ручки | ручка-скоба |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Материал изготовления кухонного гарнитура | |
| Столешница | ДСП |
| Фасад | МДФ |
| Корпус | ДСП |