




5 489 ₴
Стіл L-11 Loft design - незважаючи на невеликі розміри, дуже практичний. Його можна поставити і удома, і в офісі. У шухлядах, розташованих під стільницею, можна скласти велику кількість офісного приладдя. Міцність та надійність моделі забезпечують масивні металеві ніжки. Під стільницею знаходяться місткі ящики для офісних документів та канцелярського приладдя. Основні елементи моделі – ламінований ДСП для стільниці та металевий каркас для ніжок.
Каркас столу виконаний із металевих труб з профілем 40*20 мм. Колір каркасу можна вибрати за бажанням: чорний матовий або сріблястий. Стіл L-11 комплектується регульованими ніжками, щоб можна було виставити його на нерівній підлозі.
Розміри столу L-11 Loft design:
- ширина 1100мм.;
- глибина 550мм.;
- висота 750мм.
Дизайнерський стіл L-11 стане прикрасою вашої кімнати , зробить інтер'єр більш сучасним і стильним.
Стіл зроблений з високоякісного ЛДСП (ламінована деревинно-стружкова плита) і міцьного металевого каркаса.
Ми комплектуємо столи тільки з кращої і перевіреної фурнітурою від провідних європейських та азіатських виробників. це дозволяє нашим столам радувати Вас довше.

Підставу столу вироблено з міцьного металу холодної прокатки( товщиною профілю 1,4 мм.).

Переваги столу:
- Сучасний стильний дизайн. Можна вибрати стільницю у темних або світлих тонах;
- Дві місткі шухляди;
- Красиві кольори ЛДСП під дерево;
- Міцний металевий каркас з товщиною профілю 1,4 мм. Використаний метал холодної прокатки – надійний, легкий матеріал, що не гнеться;
- ЛДСП з текстурою BS, спеціально розробленою для офісних меблів, гладкою та стійкою до стирання;
- Регульовані ніжки, допоможуть виставити стіл на нерівній підлозі;
- Використовується фурнітура високої якості. Встановлено телескопічні напрямні.
Розміри: Ширина - 1100 мм, глибина – 550 мм, висота – 750 мм.
Матеріал каркасу: виготовлений з металевого профілю товщиною 1,4 мм;
Матеріал стільниці : верхні елементи виготовляються з преміального ЛДСП серії One World Collection.
Кольорова гама:
- Венге Луізіана;

- Горіх Модена;

- Дуб Палена;

- Дуб борас.

- Німфея альба.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге Луизиана, Дуб Палена, Дуб борас, Нимфея Альба, Орех Модена |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Длина | 1100 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 750 мм |
| Глубина столешницы | 550 мм |
| Длина столешницы | 1100 мм |
| Комплектация | |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | металл |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Орех модена |