



4 609 ₴
Стелаж офісний низький L-125 New Loft design - чудово доповнює колекцію офісних меблів від компанії Loft design. Стильна та функціональна модель стелажу дозволить йому прикрасити будь-який інтер'єр та поєднувати його з письмовими столами та тумбами від Лофт дизайн. Стелаж не завантажує простір та залишає маневри для світла. Виглядає сучасно і стильно. При цьому надійний та функціональний.
Металеві частини можуть бути пофарбовані в чорний матовий колір або сріблястий колір під хром. Полиці кріпляться до металу за допомогою гвинтів. Для більшої стійкості стелажу із задньої частини конструкції є дві перемички.
Каркас стелажу виконаний із міцного металевого профілю 25*25 мм (виробленого методом холодного прокату). Товщина металу 1,4 мм.
Матеріал полиць – ламіноване ДСП серії Вуд. Для поличок використовується ЛДСП завтовшки 16 мм із кромкою 2 мм.
Розміри офісного стелажу:
Відстань між полицями: 324 мм
Стелаж офісний низький L-125 New Loft виконаний в чотирьох кольорних варіаціях:
-Венге Корсика;

- Дуб Палена;

-Горіх Модена;

- Рустер.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внутренних полок | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | книжный стеллаж |
| Цвет | Венге Луизиана |
| Дополнительные характеристики | |
| Антресоль | Нет |
| Вес | 22 кг |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры книжного стеллажа | |
| Высота стеллажа | 1250 мм |
| Глубина стеллажа | 350 мм |
| Ширина стеллажа | 800 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | ламинированная ДСП |