




5 578 ₴
Стелаж високий офісний L-190 new Loft design виглядає дуже сучасно і стильно. Він буде родзинкою Вашого інтер'єру: Вашого кабінету, будинку або офісу. Відмінно підійде для дитячої кімнити. Вибираючи високий стелаж L-190 new, Ви вибираєте сучасний стиль і надійність.
Виконаний стелаж на металевому каркасі з виконанням полиць ЛДСП. Ширина профілю металу 25*25мм., товщино профілю 1,4 мм. Метал дуже міцний. Металеві частини за бажанням клієнта можуть бути пофарбовані в чорний матовий колір або в сріблястий під хром.На задній поверхні є дві планки жорсткості. Таким чином офісний стелаж буде надійним і стійким.Внизу метал закінчується пластиковими ніжками. Так що Ви можете не хвилюватися за збереження підлоги.

Полички зроблені з преміального ЛДСП серії Вуд в тих же кольорах що і наша колекція. Так що стелаж стане відмінним доповненям до мобільної тумби L, письмовим і журнальним столів колекції Loft. Товщина ЛДСП -16мм.,кромка - 2мм. Спосіб кріплення до металу гвинти.


Стелаж збирається дуже легко і Вам не важко буде зібрати його самим.
Розміри офісного стелажа L-190:
Стелаж виконаний в чотирьох колірних забарвленях:
- Дуб Палена;

- Горіх Модена;

- Рустер.

- Німфея альба.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внутренних полок | 6 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | книжный стеллаж |
| Цвет | Венге Луизиана |
| Дополнительные характеристики | |
| Антресоль | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры книжного стеллажа | |
| Высота стеллажа | 1950 мм |
| Глубина стеллажа | 350 мм |
| Ширина стеллажа | 800 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | ламинированная ДСП |