




4 577 ₴
Стелаж приставний L-160 Loft design – універсальний та практичний стелаж. Це багатозадачна модель, яка дозволить організувати легку обстановку та забезпечити простий доступ до потрібних речей будь-де. З однаковим успіхом вона може використовуватися як:
Виробник використав матеріали та фурнітуру високої якості. Тому модель надійна, довговічна і залишатиметься привабливою багато років.
Завдяки своїй оригінальній формі стелаж сподобається любителям нестандартних рішень. Його можна з однаковим успіхом використати в офісі чи квартирі.
Стелаж приставний L-160 містка, але не громіздка, проста у збиранні модель. Нижні полиці – найширші, там краще розміщувати важкі предмети. Верхні – тонші, їх можна використовувати для невеликих книг, фоторамок. Матеріали – ламінована ДСП із металевими рамками-вставками. Ніжки регулюються, тому стелаж легко встановити на нерівній підлозі. Товщина ЛДСП – 16 мм, профіль металевих рамок – 40*20 мм, торці проклеєні двоміліметровою кромкою із ПВХ.
Розміри офісного стелажу:
Відстань між полицями: 350 мм
Стелаж офісний низький L-160 New Loft виконаний в чотирьох кольорних варіаціях:
-Венге Луізіана;

- Дуб Палена;

-Горіх Модена;

- Рустер.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внутренних полок | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | книжный стеллаж |
| Цвет | Венге Луизиана |
| Дополнительные характеристики | |
| Антресоль | Нет |
| Вес | 25 кг |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры книжного стеллажа | |
| Высота стеллажа | 1605 мм |
| Глубина стеллажа | 300 мм |
| Ширина стеллажа | 1020 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | ламинированная ДСП |