



4 076 ₴
Стелаж Скіф 3-550 Loft design - це простий і водночас вишуканий елемент інтер'єру. Відкрита конструкція підкреслить привабливість елементів декору – фотографій, кольорів, сувенірів. Родзинкою моделі є хрестоподібні вставки. Вони виконують не лише декоративну функцію. На них зручно облаковувати книги та папки. Надійна та міцна опора поличок – металевий каркас, зроблений із квадратної труби. Він надає стелажу оригінальності, в той же час, не додаючи конструкції складності.
Несучі деталі каркасу стелажу виготовлені із квадратної труби 25*25 мм, товщина металу 1,4 мм. Декоративні хрести виготовлені із труби 15*15 мм. Діагональні перемички ззаду надають міцності конструкції та вирівнюють конструкцію. Стелаж стоїть абсолютно не хитаючись. Регульовані ніжки дозволяють виставити підлогу на нерівній підлозі.
Полиці для стелажу Скіф виготовлені з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Ви можете вибрати забарвлення ДСП з чотирьох варіантів: Венге Луїзіана, Горіх Модена, Дуб Палена та Дуб Борас світлий. Полиці мають кромку 2 мм із закругленими кутами.
Стелаж збирається за допомогою гвинтів та шестигранника, які йдуть у комплекті. Сама збірка займе у вас трохи більше 15 хвилин.
Розміри стелажу:
Відстань між полицями: 382 мм
Стелаж виконаний в чотирьох кольорних варіаціях:
-Венге Луізіана;

- Дуб Палена;

-Горіх Модена;

- Рустер.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внутренних полок | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | книжный стеллаж |
| Цвет | Венге Луизиана |
| Дополнительные характеристики | |
| Антресоль | Нет |
| Вес | 22 кг |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры книжного стеллажа | |
| Высота стеллажа | 1000 мм |
| Глубина стеллажа | 400 мм |
| Ширина стеллажа | 550 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | ламинированная ДСП |