



5 819 ₴
Стелаж Скіф 4-920 Loft design - не дивлячись на свій невеликий розмір, стелаж дуже практичний та місткий. Дана етажерка має невелику висоту, що також буде корисно для малогабаритних квартир, які хочуть облаштувати гарне та функціональне місце під зберігання своїх особистих речей. Гарний і практичний елемент інтер'єру, він простий і водночас вишуканий. Відкрита конструкція підкреслить привабливість елементів декору – фотографій, кольорів, сувенірів. Родзинкою моделі є хрестоподібні вставки. Вони виконують не лише декоративну функцію. На них зручно спирати книги та папки. Надійна та міцна опора поличок – металевий каркас, зроблений із квадратної труби. Він надає стелажу оригінальності, в той же час, не додаючи конструкції складності.
Несучі деталі каркасу стелажу виготовлені із квадратної труби 25*25 мм, товщина металу 1,4 мм. Декоративні хрести виготовлені із труби 15*15 мм. Діагональні перемички ззаду надають міцності конструкції та вирівнюють конструкцію. Стелаж стоїть абсолютно не хитаючись. Регульовані ніжки дозволяють виставити підлогу на нерівній підлозі.
Полиці для стелажу Скіф виготовлені з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Ви можете вибрати забарвлення ДСП з чотирьох варіантів: Венге Луїзіана, Горіх Модена, Дуб Палена та Дуб Борас світлий. Полиці мають кромку 2 мм із закругленими кутами.
Стелаж збирається за допомогою гвинтів та шестигранника, які йдуть у комплекті. Сама збірка займе у вас трохи більше 15 хвилин.
Розміри стелажу:
Відстань між полицями: 382 мм
Стелаж виконаний в чотирьох кольорних варіаціях:
-Венге Луізіана;

- Дуб Палена;

-Горіх Модена;

- Рустер.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внутренних полок | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | книжный стеллаж |
| Цвет | Венге Луизиана |
| Дополнительные характеристики | |
| Антресоль | Нет |
| Вес | 28 кг |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры книжного стеллажа | |
| Высота стеллажа | 1000 мм |
| Глубина стеллажа | 400 мм |
| Ширина стеллажа | 920 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | ламинированная ДСП |