




6 039 ₴
Стелаж Скіф 5-550 Loft design - це витончений вузький стелаж з п'ятьма полицями. Буде корисним для малогабаритних квартир, які хочуть облаштувати гарне та функціональне місце під зберігання своїх особистих речей. Його можна використовувати як сховище документів, книг та каталогів, а також для виставки елементів декору, фотографій та кольорів. Завдяки своїй прозорій конструкції, стелаж підкреслює красу предметів, що лежать на ньому. Стелаж впишеться в будь-який сучасний інтер'єр у стилі Лофт, Модерн чи Скандинавський.
Стелаж Скіф комплектується полицями з ламінованої ДСП із гарною текстурою під масив дерева дорогих порід.
Металеві опори стелажа мають декоративні хрестоподібні вставки, на які можна спирати книги та каталоги. Міцний каркас є надійною опорою для полиць. Металевий каркас проглядається з усіх боків, акцентуючи увагу на предметах, що лежать на полицях.
Несучі деталі каркасу стелажу Скіф-4 виготовлені з квадратної труби 25*25 мм, товщина металу 1,4 мм та покриті щільною порошковою фарбою матово-чорного відтінку. Декоративні хрести виготовлені із труби 15*15 мм. Діагональні перемички ззаду надають міцності конструкції та вирівнюють конструкцію. Стелаж дуже стійкий. Регульовані ніжки дозволяють виставити підлогу на нерівній підлозі.
Полиці для стелажу Скіф виготовлені з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Ви можете вибрати забарвлення ДСП з п'яти варіантів: Венге Луїзіана, Горіх Модена, Дуб Палена, Дуб Борас світлий та Німфея альба. Полиці мають край 2 мм із закругленими кутами.
Стелаж збирається за допомогою гвинтів та шестигранника, які йдуть у комплекті, тобто все необхідне для поставляється разом зі стелажем. Сама збірка займе у вас трохи більше 15 хвилин.
Розміри стелажу Скіф 5-550:
Відстань між полицями: 382 мм
Стелаж виконаний в чотирьох кольорних варіаціях:
-Венге Луізіана;

- Дуб Палена;

-Горіх Модена;

- Рустер.

- Німфея альба;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внутренних полок | 5 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | книжный стеллаж |
| Цвет | Венге Луизиана |
| Дополнительные характеристики | |
| Антресоль | Нет |
| Вес | 20 кг |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры книжного стеллажа | |
| Высота стеллажа | 550 мм |
| Глубина стеллажа | 400 мм |
| Ширина стеллажа | 1794 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | ламинированная ДСП |