



6 809 ₴
Стелаж Скіф 5-920 Loft design - нце гарний стелаж середньої висоти із п'ятьма полицями. Він простий і водночас витончений. Стелаж дуже практичний та місткий. Має невелику висоту, що також буде корисним для малогабаритних квартир, які хочуть облаштувати гарне та функціональне місце під зберігання своїх особистих речей. Його можна використовувати для зберігання документів, книг та каталогів, а також для виставки елементів декору, фотографій та кольорів. Завдяки своїй прозорій конструкції, стелаж підкреслює красу предметів, що лежать на ньому. Стелаж Скіф-5 впишеться в будь-який сучасний інтер'єр у стилі Лофт, Модерн чи Скандинавський. Його можна використовувати в офісі та будинку, у вітальні або спальні.
Несучі деталі каркасу стелажу виготовлені із квадратної труби 25*25 мм, товщина металу 1,4 мм. Декоративні хрести виготовлені із труби 15*15 мм. Діагональні перемички ззаду надають міцності конструкції та вирівнюють конструкцію. Стелаж стоїть абсолютно не хитаючись. Регульовані ніжки дозволяють виставити підлогу на нерівній підлозі.
Полиці для стелажу Скіф виготовлені з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм. Ви можете вибрати забарвлення ДСП з чотирьох варіантів: Венге Луїзіана, Горіх Модена, Дуб Палена, Дуб Борас світлий та Німфея альба. Полиці мають кромку 2 мм із закругленими кутами.
Стелаж збирається за допомогою гвинтів та шестигранника, які йдуть у комплекті. Сама збірка займе у вас трохи більше 15 хвилин.
Розміри стелажу:
Відстань між полицями: 382 мм
Стелаж виконаний в чотирьох кольорних варіаціях:
-Венге Луізіана;

- Дуб Палена;

-Горіх Модена;

- Рустер.

- Німфея альба
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внутренних полок | 5 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | книжный стеллаж |
| Цвет | Венге Луизиана |
| Дополнительные характеристики | |
| Антресоль | Нет |
| Вес | 28 кг |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры книжного стеллажа | |
| Высота стеллажа | 1794 мм |
| Глубина стеллажа | 400 мм |
| Ширина стеллажа | 920 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | ламинированная ДСП |