



9 449 ₴
Стелаж Сингл 4-1200 Loft design - ця модель створена для тих, хто цінує свободу та швидкий доступ до потрібних речей. Вона дозволить ергономічно розмістити документи та книги, велику кількість архівних папок, рамки з фотографіями, квіти.
Стелаж Сінгл-4-1200 – це класичний стелаж у стилі "Лофт". У ньому немає нічого зайвого - тільки масивні металеві опори та солідні полиці із здвоєного ламінованого ДСП із вираженою текстурою під дерево. Стелаж з металевим каркасом відмінно підійде для офісів, студій або просто просторих кімнат, наприклад віталень або спалень. Відкриті полиці стелажу дозволяють ефектно розмістити домашню колекцію книг, фотографій, декоративних статуеток, розмістити квіти, каталоги та інші речі, які можна розмістити на очах. Стелаж має мінімум вертикальних поверхонь, завдяки чому він проглядається з усіх боків, акцентуючи увагу на предметах, що лежать на полицях.
Несучі деталі каркасу стелажу Сінгл 4-120 виготовлені із квадратної труби 40*20 мм, товщина металу 1,4 мм. Діагональні перемички ззаду надають міцності конструкції та вирівнюють конструкцію. Стелаж стоїть абсолютно не хитаючись. Регульовані ніжки дозволяють виставити стелаж на нерівній підлозі.
Полиці для стелажу Сингл виготовлені із здвоєного ламінованого ДСП завтовшки 32 мм. Ви можете вибрати забарвлення ДСП з чотирьох варіантів: Венге Луїзіана, Горіх Модена, Дуб Палена та Дуб Борас світлий. Полиці мають край 2 мм із закругленими кутами.
Стелаж збирається за допомогою гвинтів та шестигранника, які йдуть у комплекті. Сама збірка займе у вас трохи більше 15 хвилин.
Розміри стелажу Сінгл 4-1200:
Висота: 1545 мм.
Ширина: 1200 мм (полиці),
Ширина: 850 мм (каркас)
глибина: 350 мм.
Відстань між полицями: 362 мм
Стелаж виконаний в чотирьох кольорних варіаціях:
-Венге Луізіана;

- Дуб Палена;

-Горіх Модена;

- Рустер.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внутренних полок | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | книжный стеллаж |
| Цвет | Венге Луизиана |
| Дополнительные характеристики | |
| Антресоль | Нет |
| Вес | 45 кг |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры книжного стеллажа | |
| Высота стеллажа | 1545 мм |
| Глубина стеллажа | 350 мм |
| Ширина стеллажа | 1200 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | ламинированная ДСП |