




1 860 ₴
Настінна полиця необхідна річ в кожному інтер'єрі, а особливо в інтер'єрі, виконаному в стилі Лофт. Іноді дивуєшся, як прості речі здатні перетворити простір. Полиця PL1-1120-32 красива, модна і практична. Вона складається з двох металевих держаків і полиці з ламінованого ДСП. Товщина полиці 32 мм, Металевий профіль 25*25 мм.
Металевий каркас пофарбований порошковою фарбою. Кольори та ДСП, та металу належать стандартній палітрі Loft Design. Саме тому полиця буде ідеальним доповненням до інтер'єру, будучи в комплекті з іншими виробами колекції: письмовий стіл, тумба, стелаж, консоль або журнальний столик.
Кольори ДСП: Венге Луїзіана, Венге Корсика, Горіх Модена, Дуб Борас та Дуб Палена.
Варіанти кольору каркасу – чорний матовий та сріблястий.
Розміри полиці :
В комплект входять кріплення до стіни.
Матеріал: ЛДСП, метал.
Полиця виконана в наступних кольорових варіаціях:
-Венге Корсика;

- Дуб Палена;

-Горіх Модена;

- Дуб Борас

- Венге Луізіана;

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | ДСП |
| Цвет | Венге Луизиана |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 30 мм |
| Глубина полки | 30 мм |
| Материал изготовления навесной полки | ламинированная ДСП |
| Тип навесной полки | прямая |
| Толщина (мм) | 32 |
| Ширина (длина) полки | 112 мм |