






3 146 ₴
Дерев'яний обідній стілець з масиву бука з м'яким сидінням і спинкою Дімас з колекції Престиж - якісні та надійні меблі.
Міцний та довговічний каркас виконаний із натурального дерева бук. Сидіння і спинка оббиті міцною вологостійкою тканиною тканиною Tesla 11. Висока спинка, оббивка декорована перехресним швом і великим стразовим ґудзиком.
Стілець Дімас - відмінне доповнення інтер'єру обідньої зони.
Варіант виконання: Білий/Tesla 11, Слонова кістка/Tesla 02
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркасу:
Білий

Варіант оббивки:
Tesla 11 Сірий

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1100 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Обивочный материал | Ткань |