




3 729 ₴
Полиця настінна з ЛДСП PL-2-92-32 Loft design
Настінна полиця PL-2-92-16 - це втілення простоти, надійності, мінімалізму і самого модного на сьогодні стилю в інтер'єрі Лофт. Полиця не тільки красива, але дуже містка. Ви можете скласти на неї свої книги, речі якими користуєтеся або елементи декору. Виріб складається з двох металевих каркасів і двох полиць з ламінованого ДСП. Товщина полиці 32 мм. Металевий профіль 25*25 мм.
Розміри полиці PL-2:
В комплект входять кріплення до стіни.
Варіанти кольору каркасу – чорний матовий та сріблястий.
Матеріал: ЛДСП, метал.
Полиця виконана в наступних кольорових варіаціях:
-Венге Корсика;

- Дуб Палена;

-Горіх Модена;

- Дуб Борас

- Венге Луізіана;

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Материал | ДСП |
| Цвет | Венге Луизиана |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 60 мм |
| Глубина полки | 30 мм |
| Материал изготовления навесной полки | ламинированная ДСП |
| Тип навесной полки | прямая |
| Толщина (мм) | 32 |
| Ширина (длина) полки | 92 мм |