




1 199 ₴
Настінна полиця PL-6-92-16 красива і функціональна. Така проста річ допоможе прикрасити житловий простір. Ви можете скласти на неї речі, якими не часто користуєтеся або декоративні речі, прикрашаючи інтер'єр навколо себе. Виріб складається з двох металевих держаків і полиці з ламінованого ДСП. Товщина полиці 16 мм. Держаки виготовлені з металевого листа товщиною 3 мм
Розміри полиці PL-6-92-16:
В комплект входять кріплення до стіни.
Матеріал: ЛДСП, метал.
Полиця виконана в наступних кольорових варіаціях:
-Венге Корсика;

- Дуб Палена;

-Горіх Модена;

- Дуб Борас

- Венге Луізіана;

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | ДСП |
| Цвет | Венге Луизиана |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 13 мм |
| Глубина полки | 25 мм |
| Материал изготовления навесной полки | ламинированная ДСП |
| Тип навесной полки | прямая |
| Толщина (мм) | 16 |
| Ширина (длина) полки | 92 мм |