



1 199 ₴
Полиця настінна з ЛДСП Z-68-16 Loft design - це універсальна та функціональна річ. Міцність полиці забезпечують акуратні кріплення з металу завтовшки 4 мм, що підтримують ДСП знизу. Поличка Z-68-16 стане прекрасним доповненням житлового або офісного приміщення і створить затишок в інтер'єрі. Полиця Z-68-16 складається з двох металевих полкотримачів чорного кольору та полиці з ламінованого ДСП.
Розміри полиці:
У комплект входять кріплення до стіни.
Кольори ДСП: Венге Луізіана, Горіх Модена, Дуб Борас та Дуб Палена.
Варіанти кольору каркасу – чорний матовий.
Розміри полиці :
В комплект входять кріплення до стіни.
Матеріал: ЛДСП, метал.
Полиця виконана в наступних кольорових варіаціях:
- Дуб Палена;

-Горіх Модена;

- Дуб Борас

- Венге Луізіана;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | ДСП |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 20 мм |
| Глубина полки | 13 мм |
| Материал изготовления навесной полки | ламинированная ДСП |
| Тип навесной полки | прямая |
| Толщина (мм) | 16 |
| Ширина (длина) полки | 68 мм |