




2 079 ₴
Полиця настінна з ЛДСП PL-5-68-18 Loft design - ця стильна і практична річ у мінімалістичному стилі стане корисним доповненням як житлового приміщення, так і офісного. У ній немає нічого зайвого: тільки міцні металеві кронштейни та полиці з ДСП. Полиця PL-5 впишеться у будь-який сучасний інтер'єр. Ви можете скласти на полицю свої книги, речі якими користуєтеся або елементи декору.
Полиця складається з двох металевих кронштейнів та двох полиць із ламінованого ДСП товщиною 18 мм. Глибина полиці 200 мм. Кронштейни виготовлені з листового металу завтовшки 2,5 мм.
Кольори ДСП: Венге Луізіана, Венге Корсика, Горіх Модена, Дуб Борас та Дуб Палена.
Матеріал: ЛДСП, метал.
Розміри полиці PL-5:
У комплект входять кріплення до стіни.
Варіанти кольору каркасу – чорний матовий.
Полиця виконана в наступних кольорових варіаціях:
- Венге Корсика;

- Дуб Палена;

-Горіх Модена;

- Дуб Борас

- Венге Луізіана;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Материал | ДСП |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 40 мм |
| Глубина полки | 20 мм |
| Материал изготовления навесной полки | ламинированная ДСП |
| Тип навесной полки | прямая |
| Толщина (мм) | 18 |
| Ширина (длина) полки | 68 мм |