



6 039 ₴
Обідній стіл Трапеція підійде для будь-якої сучасної кухні. Незважаючи на свої величезні розміри та великі деталі, стіл виглядає елегантно та стильно. Стіл виконаний у стилі Лофт у найкласичнішому розумінні: масивні металеві ніжки поєднуються з масивною стільницею з красивою текстурою, що імітує дорогі породи дерева.
Металеві ніжки виготовлені із труби профілем 60*30 мм. Вгорі ніжок приварена широка пластина завтовшки 3 мм для забезпечення стійкості конструкції. Ніжки пофарбовані за допомогою порошкового фарбування, яке стійке до зовнішніх впливів. Стіл комплектується накладками для запобігання пошкодження поверхні підлоги.
Стільниця виготовлена із здвоєного ламінованого ДСП. Товщина стільниці – 32 мм. По периметру наклеєна кромка з ПВХ товщиною 2 мм із закругленими краями.
Увага: Стільці не входять у комплект зі столом!
Зверніть увагу, що стільниця не є термостійкою і цей стіл треба захищати від тривалої дії рідини або високих температур.
Розміри :
Кольори ДСП: Венге Луізіана, Горіх Модена, Дуб Борас та Дуб Палена.
Варіанти кольору каркасу – Чорний матовий.
Доступні кольори:
Дуб Палена

Горіх Модена

Дуб Борас

Венге луізіана

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Венге Луизиана |
| Размер стола в сложенном виде | |
| Высота стола | 762 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина стола | 1380 |
| Каркас, ножки | металл |
| Раскладная столешница | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Габаритные размеры стола | |
| Толщина ДСП | 32 мм |