



7 579 ₴
Обідній стіл Бланк – гарна та універсальна модель. Його можна використовувати як кухонний стол будинку або для облаштування обідньої зони в офісі. Він скрізь буде виглядати стильно і сучасно.
Стіл Бланк складається з розбірного металевого каркаса (дуже міцного) та масивної стільниці з ламінованої ДСП. Товщина стільниці – 32 мм.
Металевий каркас виготовляється із квадратної труби профілем 40*40 мм. Товщина стін 1,5 мм. Складання здійснюється на гвинти з шестигранною головкою. Шестигранник йде у комплекті. Стіл має регульовані ніжки для того, щоб виставити його на нерівній підлозі.
Увага: Стільці не входять у комплект зі столом!
Зверніть увагу, що стільниця не є термостійкою і цей стіл треба захищати від тривалої дії рідини або високих температур.
Розміри :
Кольори ДСП: Венге Луізіана, Горіх Модена, Дуб Борас та Дуб Палена.
Варіанти кольору каркасу – Чорний матовий.
Доступні кольори:
Дуб Палена

Горіх Модена

Дуб Борас

Венге луізіана

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма стола | Круглый |
| Цвет | Венге Луизиана |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 762 мм |
| Ширина стола | 1000 мм |
| Толщина ДСП | 32 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина стола | 1000 |