



4 090 ₴
Барний стіл BS-110 від виробника Loft Design - чудове рішення для організації обідньої зони в офісі або стильній сучасній кухні. Завдяки вищій конструкції зонує простір і швидше асоціюється не з кухнею, а столиком кафе. Він створює затишок та не заважає робочій атмосфері. Барний стіл BS-110 має невеликі розміри, що розраховані на двох людей. Це місце для перерви на обід чи філіжанку кави.
Стіл складається з розбірного металевого каркасу та товстої солідної стільниці з ламінованого ДСП. Внизу є поперечина для упору ніг, а під стільницею є поздовжня балка для підтримки стільниці. Стіл тримається дуже міцно і не хитається в жодному напрямку завдяки своїй продуманій конструкції. Регульовані ніжки дозволяють виставити його нерівній підлозі.
Металевий каркас виготовлений із квадратної металевої труби 25*25 мм. Товщина стінок труб – 1.2 мм. Складання каркаса здійснюється за допомогою гвинтів з головкою під шестигранник, які йдуть у комплекті.
Стільниця виготовляється із здвоєного ДСП завтовшки 32 мм.
Увага: Стільці не входять у комплект зі столом!
Зверніть увагу, що стільниця не є термостійкою і цей стіл треба захищати від тривалої дії рідини або високих температур.
Розміри :
Кольори ДСП: Венге Луізіана, Горіх Модена, Дуб Борас та Дуб Палена.
Варіанти кольору каркасу – Чорний матовий.
Доступні кольори:
Дуб Палена

Горіх Модена

Дуб Борас

Венге луізіана

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Loft design |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота стола | 1100 мм |
| Ширина стола | 470 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Длина стола | 1120 |
| Основание (каркас) стола | металл |
| Состояние | Новое |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Толщина ДСП | 32 мм |