

16 055 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ШОПЕН МІКС МЕБЛІ
Комод Шопен з колекції Прайм виготовлений з масиву вільхі, всі деталі зроблені якісно та акуратно. Три місткі та функціональні шухляди, в які можна помістити все що завгодно, наприклад: білизну, постільна білизну, косметику, документи і т.д.. Комод Шопен оснащений металевими ручками, що вдало підкреслюють сучасний дизайн комода. В обробці використані високоякісні лаки та фарби італійського виробництва, що відповідають усім європейським стандартам екологічності. Це легкий і елегантний на вигляд комод, що має велику ємність і міцність конструкційних елементів.
Данная модель оформлена в классическом стиле, на що вказують елегантні ручки, різьблені елементи на шухлядах та матеріал, з якого виготовлений комод - масив вільхи.
Габаритні розміри:
Корпус: дерево (масив вільхи)
Фасади: дерево (масив вільхи)
Доступні кольори виконання: горіх, темний горіх, яблуня, махонь, каштан, білий, слонова кістка.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 100 см |
| Глубина комода | 50 см |
| Ширина комода | 110 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Столешница | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |