

2 976 ₴
Тумба для взуття в передпокій із ДСП+МДФ Візит Modern
Тумба для взуття Візит - це універсальний виріб, який безсумнівно стане основним атрибутом будь-якої передпокою. Дана модель містка і може не тільки зберігати взуття від пилу, але й функціонально економить простір в будь-якому приміщенні.
Набір меблів Візит чудово облаштує ваш передпокій. Великий вибір елементів дозволить вам легко підібрати ідеальний гарнітур. Всі елементи неймовірно місткі та функціональні.
Меблі Модерн пропонує покупцям свою продукцію у великому асортименті на будь-який смак. Всі меблі від цього виробника поєднують у собі 3 головні складові: комфорт, практичність у використанні та оригінальність. І все це за доступними цінами. Якість виготовлення меблів при цьому зовсім не поступається своїм дорогим зарубіжним аналогам. Меблі виготовляються із сучасних якісних матеріалів на сучасному обладнанні та з дотриманням усіх стандартів виробництва в Україні.
Характеристики:
Виробник: Modern
Країна Україна
Кількість полиць: 2 шт
Наявність висувної скриньки: Є
Матеріал: ДСП+МДФ
Колір каркасу: Дуб сонома
Колір фасаду: Макасар
Розміри:
Ширина: 600 мм
Глибина: 350 мм
Висота: 970 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Дуб сонома |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 970 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Ширина | 600 мм |