
7 374 ₴
Передпокій Бріск Модерн дуб сонома
Передпокій Бріск - стінка у передпокій виробника меблевої фабрики Modern-Україна. Виконана з високоякісної. Сучасний стиль відмінна рису передпокою Бріск. Характеризується чіткими лініями, геометрично правильними формами. Функціональність, практичність, якісна елегантна простота, строгість форм стануть прикрасою Вашого будинку.
Характеристики:
Розмір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет | Дуб сонома |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2100 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | зеркало, ДСП |