



3 138 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДОННА СВІТ МЕБЛІВ
Вішалка з тумбою для взуття Донна - елемент модульної системи в передпокій Донна від меблевої фабрики Світ Меблів. Корпус виготовляється із ДСП, фасад із пофарбованої МДФ. Зверху розміщена поперечна штанга для вішалок, знизу – дводверна тумба для взуття з м'яким тканинним сидінням.
Передпокій Донна - модульний меблевий комплект відомого виробника України Світ Меблів. Корпус меблів виготовляється з ДСП, фасади - з пофарбованої МДФ. Представлена у колірному рішенні дуб борас та білий. Характеризується фактурними вертикальними смугами на фасадах, вираженим дерев'яним малюнком корпусів, оригінальними мінімалістичними ручками та ніжками темного кольору.
Передпокій Донна підійде для сучасних інтер'єрів та невеликих квартир.
Корпус: дуб борас (ДСП)
Фасад: білий (фарбований МДФ)
Матеріал м'якої частини - тканина.
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Напольная |
| Тип опор | Ножки |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1920 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 2 шт |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |