



5 215 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДОННА СВІТ МЕБЛІВ
Тумба з полицями Донна - елемент модульної системи в передпокій Донна від меблевої фабрики Світ Меблів. Корпус виготовляється із ДСП, фасад із пофарбованої МДФ. Містить два відкриті та одне закрите відділення, панель з трьома гачками та дзеркалом. Усередині встановлена одна полиця.
Передпокій Донна - модульний меблевий комплект відомого виробника України Світ Меблів. Корпус меблів виготовляється з ДСП, фасади - з пофарбованої МДФ. Представлена у колірному рішенні дуб борас та білий. Характеризується фактурними вертикальними смугами на фасадах, вираженим дерев'яним малюнком корпусів, оригінальними мінімалістичними ручками та ніжками темного кольору.
Передпокій Донна підійде для сучасних інтер'єрів та невеликих квартир.
Корпус: дуб борас (ДСП)
Фасад: білий (фарбований МДФ, дзеркало)
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1920 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | зеркало, МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |