


6 157 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДОННА СВІТ МЕБЛІВ
Шафа 2ДЗ Донна - елемент модульної системи в передпокій Донна від меблевої фабрики Світ Меблів. Корпус виготовляється із ДСП, фасад із пофарбованої МДФ. На правої дверці шафи розміщено дзеркало. Усередині розташовані дві полиці та поперечна штанга для вішалок.
Передпокій Донна - модульний меблевий комплект відомого виробника України Світ Меблів. Корпус меблів виготовляється з ДСП, фасади - з пофарбованої МДФ. Представлена у колірному рішенні дуб борас та білий. Характеризується фактурними вертикальними смугами на фасадах, вираженим дерев'яним малюнком корпусів, оригінальними мінімалістичними ручками та ніжками темного кольору.
Передпокій Донна підійде для сучасних інтер'єрів та невеликих квартир.
Корпус: дуб борас (ДСП)
Фасад: білий (фарбований, МДФ)
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 1920 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 350 мм |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Ширина | 800 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | зеркало, МДФ |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полка для обуви | 2 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |