





14 512 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДОННА СВІТ МЕБЛІВ
Передпокій Донна - модульний меблевий комплект відомого виробника України Світ Меблів. Корпус меблів виготовляється з ДСП, фасади - з пофарбованої МДФ. Представлена у колірному рішенні дуб борас та білий. Характеризується фактурними вертикальними смугами на фасадах, вираженим дерев'яним малюнком корпусів, оригінальними мінімалістичними ручками та ніжками темного кольору.
Передпокій Донна підійде для сучасних інтер'єрів та невеликих квартир.
Складається з наступних елементів (ШxГxВ):
Корпус: дуб борас (ДСП)
Фасад: білий (фарбований, МДФ, дзеркало)
Матеріал м'якої частини - тканина.
Розмiри передпокою:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 3 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | модульная |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб борас |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 1920 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Длина | 2320 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |