



18 296 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КАНТРІ СВІТ МЕБЛІВ
Модульні меблі Кантрі Світ Меблів - шикарні меблі для затишної вітальні. Розкішна і стильна, надійна і довговічна, вона довгі роки буде приносити радість, гостинно зустрічаючи Вас і Ваших друзів в головній кімнаті будинку. Переважання прямокутних форм і чітких строгих ліній в дизайні, наявність витончених різьблених карнизів та невеликі стильні ручки на дверцятах і шухлядах - все це викликає захват і захоплення.
Завдяки великій кількості елементів модульної системи Ви можете створити вітальню, кабінет або стильну спальню з односпальним ліжком. Корпус меблів Кантрі виконаний з МДФ, фасади – з якісної ДСП.
Модульна система складається з наступних елементів:
Розміри стінки:
Корпус: сосна водевіль (МДФ).
Фасади: сосна водевіль (ДСП).
Елементи з висувними шухлядами на направляючих повного висування.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Сосна Водевиль |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Витрина | 1 шт |
| Комод | 1 шт |
| Антресоль | Нет |
| Стол письменный | 1 шт. |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2185 мм |
| Глубина стенки | 680 мм |
| Высота стенки | 2055 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | МДФ |
| Фасады | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |