
661 ₴
Полиця навісна у дитячій кімнаті Сіріус від фабрики «Модерн» дозволить Вам самостійно облаштувати дитячу або підліткову кімнату, завдяки секційним елементам. Дитячий гарнітур Сіріус удачно впишеться в інтер'єр як підлітків, так і дитячої кімнати. Ваша дитина з радістю буде проводити в ній свій вільний час із друзями, граючи чи займаючись уроками. Зручний та красивий меблевий гарнітур від фабрики Модерн для дитячої кімнати містить безліч різноманітних за функціональним призначенням предметів, які дозволять з комфортом та зі смаком офблаштувати житло маленького пустуна або мрійливої принцеси.
Характеристики:
Спосіб встановлення: навісна
Наявність відкритих полиць: 3 шт
Матеріал корпусу: ДСП
Колір корпусу: аляска
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 220 мм |
| Глубина полки | 250 мм |
| Тип мебели | книжная полка |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ширина (длина) полки | 1190 мм |