
5 200 ₴
Ліжко Сіріус модульної системи Сіріус від фабрики «Модерн» дозволить Вам самостійно облаштувати дитячу або підліткову кімнату, завдяки секційним елементам. Дитячий гарнітур Сіріус удачно впишеться в інтер'єр як підлітків, так і дитячої кімнати. Ваша дитина з радістю буде проводити в ній свій вільний час із друзями, граючи чи займаючись уроками. Зручний та красивий меблевий гарнітур від фабрики Модерн для дитячої кімнати містить безліч різноманітних за функціональним призначенням предметів, які дозволять з комфортом та зі смаком облаштувати житло маленького пустуна або мрійливої принцеси.
Характеристики:
Матеріал корпусу: ДСП
Матеріал фасаду: ДСП
Колір корпусу: аляска
Колір фасаду: аляска
Ліжко під каркасний матрац
Спальне місце: 80х200 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ДСП ламинированная |
| Материал изготовления фасада | ДСП ламинированная |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х200 |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 80 см |
| Длина спального места | 204 см |
| Ширина спального места | 80 см |