

1 520 ₴
Плечики для одягу Сігма Мікс Меблі - дерев'яна конструкція, міцна і надійна. Справжня знахідка для сучасного інтер'єру. Модель укомплектована плечиками для верхнього одягу та перекладинами для штанів або спідниць. Вішалки плечики Сігма стануть корисними для інтер'єру готелів, так само знайдуть своє місце і в домашньому інтер'єрі.
Крім оригінального зовнішнього вигляду, вішалка для підлоги це, безперечно, функціональний предмет. Конструкція негласно поділена на три зони. У верхній частині ви можете розмістити сорочку або піджак. Середня частина призначена для штанів чи спідниць. Причому дана модель оснащена відразу трьома перекладинами, а отже, більша кількість ваших речей зможуть зберегти охайний вигляд. У нижній зоні розташовується поличка для взуття.
Виконується в чотирьох забарвленнях дерева: білий, горіх, вільха и венге (фарбування матове).
Габаритні розміри:
Матеріал: масив, вільха.
Колір: білий, горіх світлий, вільха, венге.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Переносная, Напольная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Полка для обуви | 1 шт |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 450 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Высота | 1020 мм |
| Длина | 450 мм |
| Вес | 3 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |