





18 824 ₴
Диван облаштований механізмом трансформації – дельфін. Всередині є ніша для білизни.
Ціна вказана за тканину по складській програмі.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Спальне місце: | 1870*1220 |
| Довжина, мм: | 1905 |
| Ширина, мм: | 950 |
| Висота, мм: | 920 |
| Наповнення дивана: | Пружинний блок |
| Механізм трансформації: | Книжка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Механизм трансформации спального места | Дельфин |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 92 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 187 см |
| Ширина спального места | 122 см |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Наполнители | |
| Спальное место | пружинный блок |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина дивана | 195 м |