

19 017 ₴
Стінка у вітальню Вікторія виконана з високоякісного ДСП має привабливий дизайн. Виробник - меблева фабрика "Модерн". Виконана у контрастних кольорах. Колір вітальні - дуб сонома/трюфель. Стінка Вікторія Модерн - зручні і сучасні меблі, здатні зробити інтер'єр приміщення більш комфортним і функціональним. Для виготовлення стінки в вітальню виробник використовує якісні та екологічно безпечні матеріали, що відповідають європейським стандартам.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый, Дуб сонома |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 2080 мм |
| Глубина стенки | 500 мм |
| Длина (ширина) стенки | 1360 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |