




1 976 ₴
Нова модель стільців Келлі Мікс Мебл з колекції Аманда UA чудово поєднує у собі всі досягнення меблевої індустрії. Стілець стоїть на металевих сірих ніжках і має м'яке сидіння та спинку. Колір оббивки представлений в гамі від найсвітлішого до найтемнішого. По середині стільця проходить контрастний подвійний рядок, який надає стільця своєрідного шарму, Ніжки: порошкове фарбування, сталева труба діаметром 20 мм. Сидіння: фанера з поролоном 20 мм.
Металеві стільці Аманда Мікс Меблі з оббивкою зі шкірозамінника різних кольорів сподобаються цінителям хай-теку та мінімалізму.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет каркаса | Серый |
| Цвет обивки | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 810 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Обивочный материал | Искусственная кожа |